Rejestracja polityka prywatności  

ISO400 jest galerią moderowaną to znaczy, że nie każde zdjęcie powinno być tu zamieszczane, opublikuj na naszych stronach swoje prace tylko wtedy jeśli uznasz, że naprawdę są świetne. Administrator na pewno usunie stąd zwykłe zdjęcia pamiątkowe: rodzinne, z urlopu, wycieczki, wakacji czy imprezy, zdjęcia dzieci, partnerów, psów, kotów, etc. reprodukcji (obrazki, pocztówki, stare fotografie, ekran telewizora, etc.) "foto żarty". Administrator zablokuje Twoje konto jeśli uzna, że Twoje prace nie spełniają poziomu jakości artystycznej (w tym również jakości technicznej zdjęć). Wszystkie informacje (w tym dane osobowe i kontaktowe) podawane w niniejszym serwisie przy okazji publikacji galerii oraz profilu użytkownika są dostępne jawnie dla wszystkich odwiedzających strony: iso400.pl. Informacje podają Państwo jako dane jawne, służace właśnie do otwartej publikacji. Serwis nie gromadzi i nie przetwarza innych danych, tym samym nie zabezpiecza użytkowników przed osobami prywatnymi lub firmami, które tak publikowane informacje wykorzystają do przesłania nieokreślonych wiadomości. Dlatego dane upublicznione przez Państwa nie podlegają Polityce Prywatności. Pamiętaj o tym rejestrując się na ISO400.pl

Warunki rejestracji na iso400.pl:
Administratorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie zawsze jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów czy webmastera (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zobowiązujesz się nie pisać żadnych uwag obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby oraz udostępniać innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster i administratorzy mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster i administratorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Ten system wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z tego systemu. Adres e-mail jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Klikając odnośnik Rejestracja na dole - zgadzasz się na powyższe warunki oraz cały regulamin galerii iso400.

 


 

Twoje Konto + Zbuduj stronę + Katalog Sztuki + Wyróżnienia + Regulamin + Kontakt
 

 

budowanie i zakładanie polskich stron * aukcje malarstwa, aukcje obrazów * zakładanie stron i sklepów dla firm artystycznych * strony i galerie dla artystów

Projekt © Netgaleria