polityka prywatności  

zobacz tu wszystkie fotografie autora który prezentuje prace pod pseudonimem: ArtWayJestem technikiem fotografii artystycznej. Kiedy miałam kilka lat wykonałam sowje pierwsze zdjęcia pamiątkowe. Wówczas rozpoczęła się moja przygoda z tą dziedziną sztuki i trwa do dzisiaj. Mogę powiedzieć, że kontynuuję małą tradycję rodzinną, ponieważ fotografował mój dziadek, fotografuje mój tata, wujek, kuzyn... Poza tym niedawno założyłam swój sklep z rękodziełem ArtWay, gdzie wystawiam swoje prace na sprzedaż. Najbardziej lubię fotografować ludzi, ponieważ każdy jest niepowtarzalny. Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z mojej kolekcji.


Moim ulubionym tematem w fotografii jest człowiek, a zatem portret i akt. Moim osiągnięciem jest dyplom technika fotografii artystycznej. Do tej pory miałam dwie małe wystawy. Jedną w studium, gdzie zdobywałam wiedzę na temat fotografii, a drugą w Gminnym Ośrodku Kultury. Teraz postanowiłam podzielić się swoimi pracami z szerszym gronem ludzi i czekam na konstruktywne opinie.

E-mail:

sklep at handicraft.net.pl

strona autorska:

http://www.handicraft.net.pl

8244095

Pokaż jak był komentowany
Pokaż jak był oceniany

Wszelkie prawa do prezentowanych na tym koncie prac fotograficznych zachowuje Karolina Głydziak.
Fotograf jest również autorem podpisanych tym nazwiskiem tekstów komentarzy oraz wystawionych z tego konta ocen.
Sponsorem galerii zdjęć artystycznych w 2016 roku jest studio projektowania stron w Częstochowie

masz swoją stronę www?


 

Twoje Konto + Zbuduj stronę + Katalog Sztuki + Wyróżnienia + Regulamin + Kontakt
 

 

Proste strony artystyczne * Cennik zakładania, budowy, prowadzenia sklepu internetowego * Przykłady szablonów * Portal wydarzeń kulturalnych

Realizacja © Gotowe Galerie Internetowe